ZŠ Polabiny 1 - elektronická přihláška
Zpět na přehled kroužků

Kytara

Kroužek je určen pro: od 3. ročníku
Počet hodin týdně: 1

Popis kroužku

Výuka kytary neprobíhá individuálně, ale v malých skupinách začátečníků či pokročilích kolem 5 členů. Děti se naučí doprovodit si známé písničky. V hodinách se učí techniku hry levé a pravé ruky, správné držení kytary, základní vybrnkávání a akordy, jednoduché rytmické doprovody. Zdatnější a pokročilejší se mohou dostat ke složitějším technikám hry, hře trsátkem nebo sólovým partům. Děti se dozví něco ze základů hudební teorie v návaznosti na úroveň praktické hry.

DĚTI SI S SEBOU BUDOU NOSIT: kytaru, malý notýsek A5 nebo A6 na poznámky a akordové značky (vůbec není potřeba notový sešit), vkládací desky na euroobaly + asi 10 euroobalůpsací potřeby a hlavně náladu a chuť hrát :-).

V úvodní hodině budou děti rozděleny do skupin podle pokročilosti ve hře a dozví se zde také přesné časy kroužku. Začáteční si s sebou přinesou kytaru, abychom zkonzultovali její technický stav, struny, ladění... Předpokládaný konec úvodní schůzky kolem 14.30 hodin.

Vedoucí kroužku: p. Radek Novák, novak.radek.pce@centrum.cz, +420 603 162 610

Ceny

Pokud není cena u věkové kategorie uvedena, tak kroužek není pro danou kategorii určen.

Základní škola Dospělý
1000 Kč ---

Kdy se kroužek vyučuje

Pokud není některý údaj uveden, tak zatím není znám a bude upřesněn.

číslo výukyrozvrh
26 ČT 13:30 - 16:00 učebna(pavilon G)

Termín zahajovací schůzky

Děti se sejdou ve čtvrtek 7.10. 2021 před pavilonem G ve 13.30 hodin. V úvodní hodině budou děti rozděleny do skupin podle pokročilosti ve hře a dozví se zde také přesné časy kroužku. Začáteční si s sebou přinesou kytaru, abychom zkonzultovali její technický stav, struny, ladění... Předpokládaný konec úvodní schůzky kolem 14.30 hodin.

 

 

Přihláška do kroužku

Do kroužku se zatím není možné přihlásit. Přihlašování bude otevřeno 1.9.2022 18:00.