ZŠ Polabiny 1 - elektronická přihláška
Zpět na přehled kroužků

Kytara

Kroužek je určen pro: od 3. ročníku
Počet hodin týdně: 1

Popis kroužku

Výuka kytary neprobíhá individuálně, ale v malých skupinách začátečníků či pokročilích kolem 5 členů. Děti se naučí doprovodit si známé písničky. V hodinách se učí techniku hry levé a pravé ruky, správné držení kytary, základní vybrnkávání a akordy, jednoduché rytmické doprovody. Zdatnější a pokročilejší se mohou dostat ke složitějším technikám hry, hře trsátkem nebo sólovým partům. Děti se dozví něco ze základů hudební teorie v návaznosti na úroveň praktické hry.

DĚTI SI S SEBOU BUDOU NOSIT: kytaru, malý notýsek A5 nebo A6 na poznámky a akordové značky (vůbec není potřeba notový sešit), vkládací desky na euroobaly + asi 10 euroobalůpsací potřeby a hlavně náladu a chuť hrát :-).

V úvodní hodině budou děti rozděleny do skupin podle pokročilosti ve hře a dozví se zde také přesné časy kroužku. Začáteční si s sebou přinesou kytaru, abychom zkonzultovali její technický stav, struny, ladění... Předpokládaný konec úvodní schůzky kolem 14.30 hodin.

Vedoucí kroužku: p. Radek Novák, novak.radek.pce@centrum.cz, +420 603 162 610

Ceny

Pokud není cena u věkové kategorie uvedena, tak kroužek není pro danou kategorii určen.

Základní škola Dospělý
1000 Kč ---

Kdy se kroužek vyučuje

Pokud není některý údaj uveden, tak zatím není znám a bude upřesněn.

číslo výukyrozvrh
26 ČT 13:30 - 16:00 učebna(pavilon G)

Termín zahajovací schůzky

Děti se sejdou ve čtvrtek 7.10. 2021 před pavilonem G ve 13.30 hodin. V úvodní hodině budou děti rozděleny do skupin podle pokročilosti ve hře a dozví se zde také přesné časy kroužku. Začáteční si s sebou přinesou kytaru, abychom zkonzultovali její technický stav, struny, ladění... Předpokládaný konec úvodní schůzky kolem 14.30 hodin.

 

 

Přihláška do kroužku

Kroužek je momentálně plný a tak se do něho nelze přihlásit. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Kontakty naleznete zde.