ZŠ Polabiny 1 - elektronická přihláška
Zpět na přehled kroužků

Pardubická hříbata

Kroužek je určen pro: první stupeň, druhý stupeň
Počet hodin týdně: 1

Popis kroužku

Vážení rodiče!

V letošním roce mohou prvňáčkové i starší děti navštěvovat současně 2 možnosti zpěvu a hru na zobcovou flétnu- nebo si mohou vybrat některou z nabízených variant.

  1. Zpěv + flétna / možnost A /. V hodině kroužku pro prvňáčky, kde se vyučují flétny, zpíváme jednoduché lidové písně. Kroužek bude v pondělí, úterý nebo ve středu v době družiny po vyučování od 13.00 do 14.00. Děti se naučí hrát i zpívat mnoho lidových písní. Starší děti mohou chodit i ve středu odpoledne, vše dle dohody,
  2. Zpěv v souboru / možnost B/. Tento kroužek je každou středu ráno od 7 hodin ráno.

Děti si vyzvednu v ranní družině. Nedružinové před školou. Jsou zde žáci od 1. tříd až po druhý stupeň. Zde se učíme lidové písně a písně umělé za doprovodu varhan, kytary a fléten. Na Vánoce nacvičujeme známé i neznámé vánoční koledy. Děláme vystoupení pro žáky i pro veřejnost. Vystupujeme na Vánoce, ke Dni učitelů, ke Dni matek. Vystupujeme i pro rodiče.Jmenujeme se soubor Pardubická hříbata. Cena kroužku je 600 Kč na celý školní rok.  Dítě, které zaplatí poplatek 600 Kč za flétnu, může docházet i do pěveckého souboru ve středu od 7.00 již bez dalšího poplatku. Děti, které mají zájem pouze o zpěv, zaplatí 600 Kč za celý školní rok. Doporučuji návštěvu obou možností, protože se děti skutečně zdokonalí ve zpěvu, naučí se hrát na krásný hudební nástroj. Vaše děti získají větší lásku k hudbě a budou v sobě dále nosit naši tradici:Co Čech, to muzikant a zpěvák ´´. Celou školní docházku bude pak doprovázet vaše dítě zpěv a hra na hudební nástroj. Možná, že ve vašem dítěti objevíme nadání k hudbě a vy o tom ani nevíte a jednou se vaše dítě může třeba objevit i v soutěži Česko hledá Super Star. Ať už si vyberete jakoukoli možnost nebo kombinaci možností.

Kroužky začínáme od pondělí 30. 9. 2019 ve13.00. Družinové děti si vyzvednu a odvedu do ŠD. Nedružinové děti se sejdou u pavilonu A. 

S sebou flétnu, Daniel - Škola pro sopránovou a zobcovou flétnu 1. díl.

Vedoucí kroužku: Hana Poláková

 

 

 

 

Ceny

Pokud není cena u věkové kategorie uvedena, tak kroužek není pro danou kategorii určen.

Základní škola Dospělý
600 Kč ---

Kdy se kroužek vyučuje

Pokud není některý údaj uveden, tak zatím není znám a bude upřesněn.

číslo výukyrozvrh
29 Bude upřesněno

Termín zahajovací schůzky

Kroužky začínáme od pondělí 30.9.2019 v 13.00. Družinové děti si vyzvednu a odvedu do ŠD. Nedružinové děti se sejdou u pavilonu A. 

S sebou flétnu, Daniel - Škola pro sopránovou a zobcovou flétnu 1. díl.

Přihláška do kroužku

Kroužek je momentálně plný a tak se do něho nelze přihlásit. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Kontakty naleznete zde.